Takı Tasarımı ve Modelleme, 2018-Ekim ve Kasım Dönemi

Takı Tasarımı ve Modelleme, 2018-Ekim ve Kasım Dönemi kayıtları başlamıştır.  Eğitime katılanlara Rhinoceros 5 ile Modelleme kitabı ve DVD eğitim seti ücretsiz verilmektedir. Eğitim ücreti 1400 TL olup, kredi kartı ve taksitlendirme mümkündür. Eğitimler Kadıköy de ve haftasonu yapılcaktır. Detaylı bilgiler için: cemdonmez_id@yahoo..

Devamını Oku

Yat ve Gemi Tasarımı, 2018, Kasım

2009 da Türkiye de ilk defa başlattığımız, Yat ve Gemi Tasarımı eğitiminin 56. dönem Kasım kayıtları başlamıştır. Eğitime katılanlara Yatve Gemi Tasrımı Modelleme Kitabı ve DVD eğitim seti ücretsiz verilmektedir. Eğitim ücreti 1400 TL olup, kredi kartı ve taksitlendirme mümkündür. Eğitimler Kadıköy de ve haftasonu yapılcaktır. Detaylı bilgi..

Devamını Oku

Grasshopper 3D ile Parametrik Modelleme-Ekim 2018

Grasshopper 3D ile Parametrik Modelleme eğitiminin ekim dönemi kayıtları başlamıştır... Eğitim içerik, vb. detaylar için aşağıdaki linklere bakılabilir: http://www.rhinoakademi.com/parametrik-modelleme-kursu http://www.rhinoakademi.com/mimari-butunlesik-program-mbp-8-donem-eylul-ekim/icerik/213 Geçmiş Dönem çalışmalarını görmek için: ..

Devamını Oku

Mimari Bütünleşik Program-MBP-8. Dönem-Eylül-Ekim

Mimari Bütünleşik Program- MBP eğitimleri eylül-ekim - 8. Dönem kayıtları başlamıştır... Geçmiş Dönem çalışmalarını görmek için: https://www.facebook.com/rhino.akademi/photos_albums  Program dan ders kesitlerini görmek için: https://www.youtube.com/watch?v=bbOOGX63NLQ&list=PLTnnX63Zr..

Devamını Oku

“Rhino 3D ile Yat ve Gemi Tasarımı Eylül 2018”

“Rhino 3D  ile Yat ve Gemi Tasarımı Eylül-Ekim 2018” eğitimi kayıtları başlamıştır.  Eğitimle ilgili detaylı bilgi almak için iletişim bilgileri: cemdonmez_id@yahoo.com 0 535  407 32 51 1. Gün:   Rhino giriş ve komutlar 2. Gün:  Viktory Tipi Tekne Modelleme-45. mt Yat üst yapı Pra..

Devamını Oku

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2016 © rhinoakademi.com. Tüm haklarımız saklıdır.