Bizden Haberler / Haberler

Rhino 3D ve Vray ile Görselleştirme ve Bongo 3D ile Animasyon Kitabı

"Rhino 3D ve Vray ile Görselleştirme ve Bongo 3D ile Animasyon" kitabımız çıkmıştır. Kapak: Önsöz: “Rhino 3D ve Vray ile Görselleştirme ve Bongo 3D ile Animasyon” kitabı 5 bölümden oluşmaktadır. Kitabın ilk iki bölümünde temel malzeme bilgisi  anlatılmaktadır.  3 ve 4. Bölümlerde Sahne Uygula..

Devamını Oku

Grasshopper 3D ile Parametrik Tasarım Kitabı

Türkiye de 2010 tarihinde ilk defa başlattığımız Parametrik Tasarımı eğitimlerinin ürünlerinden biri olan "Grasshopper 3D ile Parametrik Tasarım" Kitabımız çıkmıştır.  Kapak: Önsöz: “Grasshopper 3D ile Parametrik Tasarım” kitabı 34 bölümden oluşmaktadır. Kitabın ilk iki bölümünde konunun teorik..

Devamını Oku

Yat ve Gemi Tasarımı 51. Dönem

“Rhino 3D ve Orca 3D ile Yat ve Gemi Tasarımı Aralık-Ocak 2017-2018” eğitimi kayıtları başlamıştır.  Eğitimle ilgili detalı bilgialmak için iletişim bilgileri: cemdonmez_id@yahoo.com 0 535  407 32 51 1. Gün:   Rhino giriş ve komutlar 2. Gün:  Viktory Tipi Tekne Modelleme-45. mt Yat üst ..

Devamını Oku

Grasshopper 3D ile Parametrik Tasarım Eğitimi

DETAYLAR İÇİN: http://www.rhinoakademi.com/parametrik-modelleme-kursu

Devamını Oku

Grasshopper 3d ve WeaveBird ile Parametrik Mobilya Tasarımı Modelleme

Grasshopper 3d ve WeaveBird ile Parametrik Mobilya Tasarımı Modelleme, 30 saat, 1400 TL  30 saatlik bir eğitim olup, mimarlar, iç mimarlar ve tasarımcılara yöneliktir... Eğitim Mobilya Bütünleşik programının birbirinden bağımsız fakat birbirini tamamlayan 3 modülünden biridir. Bu modülde Grasshopper 3d ve WeaveBird program..

Devamını Oku

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2016 © rhinoakademi.com. Tüm haklarımız saklıdır.