Bizden Haberler / Haberler

Integral Architecture Program-IAP-Video Set

Integral Architecture Program-IAP-Video Set "Rises the day arevolt" Rhinoceros, also known Rhino 3D, is a 3D Surface modelling application and NURBS modelling. NURBS surfaces represent 3D free-form objects required a set of curve frameworks. Grasshopper 3D is  a graphical algorithm editor tightly integ..

Devamını Oku

Bütünleşik Özel Eğitim

Rhino 3D ve eklentilerinin kullanıldığı "amaç odaklı" eğitimlerdir... Bu eğitimler "taleb edenin isteğine" bağlı olarak düzenlenmektedir... İstenen amaca "en kısa yol"dan ulaştıracak, süre ve yeterlilik belirlenerek, buna uygun bir program hazırlanır... Bu amaçlar, genel olarak, * Hedef bir pro..

Devamını Oku

Rhino 3D ve Orca 3D ile Yat Tasarımı, Bahar Yaz Dönemi 2017, Kampanyalı Dönem...

Rhino 3D ve Orca 3D ile Yat Tasarımı, Bahar Yaz Dönemi 2017 "Rhino 3D ve Orca 3D ile Yat  Tasarımı" grup egitimlerimiz tekrar baslamıstır... Dersler 24 saat olup en fazla 10 kisi katılımına açıktır...  1 kişi olarak DVD, kitap ve kurs ü..

Devamını Oku

Mimari Modelleme-Bütünleşik Program Mart-Nisan 2017-İndirimli

Mimari Modelleme-Bütünleşik Program Rhinoceros 3D-Grasshopper 3D- Vray Rhino ile  Parametrik-Mimari Modelleme ve Sunum Mart-Nisan 2017      Mart-Nisan 2017 kayıtlarımız başlamıştır... Program 72 saatten oluşmakta olup üç aşamalıdır. Bunlar Rhino 3D ile Mimari modelleme, 30 saat, 1190 TL... Gra..

Devamını Oku

Rhino 3D ve Orca 3D ile Yat Tasarımı-Subat, Mart, 17

Rhino 3D ve Orca 3D ile Yat Tasarımı, Subat, Mart, 17 "Rhino 3D ve Orca 3D ile Yat  Tasarımı" grup egitimlerimiz tekrar baslamıstır... Dersler 24 saat olup en fazla 10 kisi katılımına açıktır... Ders kesitleri için: Tıklayınız ..

Devamını Oku

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2016 © rhinoakademi.com. Tüm haklarımız saklıdır.