İç Mekan ve Mobilya Tasarımı Video Eğitim Seti

İç Mekan ve Mobilya Tasarımı Video Eğitim Seti Rhino 5, T Spline ve Grasshopper 3D ile İç Mekan ve Mobilya Tasarımı Genel modellemelerin Rhino 5 ile, daha organik formların T Spline ile nasıl yapıldığı,  Grasshopper 3D ile parametrik yaklaşımın iç mekana uygulandığı ve Vray ile bunların görselleştirmelerinin yapıldığı  bir..

Devamını Oku

Integral Architecture Program Course -IAPC- with accommodation in Istanbul, Turkey

"Rises the day a revolt" Our Integral Architecture Program-IAP courses have started in the end of 2015.  Prior to that, the training given in separate titles as  -Architectural Modeling with Rhino3D, (15 hours) -Parametric Modeling with Grasshopper (15 hours)        &..

Devamını Oku

Integral Architecture Program-IAP-Video Set

Integral Architecture Program-IAP-Video Set "Rises the day arevolt" Rhinoceros, also known Rhino 3D, is a 3D Surface modelling application and NURBS modelling. NURBS surfaces represent 3D free-form objects required a set of curve frameworks. Grasshopper 3D is  a graphical algorithm editor tightly integ..

Devamını Oku

Bütünleşik Özel Eğitim

Rhino 3D ve eklentilerinin kullanıldığı "amaç odaklı" eğitimlerdir... Bu eğitimler "taleb edenin isteğine" bağlı olarak düzenlenmektedir... İstenen amaca "en kısa yol"dan ulaştıracak, süre ve yeterlilik belirlenerek, buna uygun bir program hazırlanır... Bu amaçlar, genel olarak, * Hedef bir pro..

Devamını Oku

Rhino 3D ve Orca 3D ile Yat Tasarımı, Bahar Yaz Dönemi 2017, Kampanyalı Dönem...

Rhino 3D ve Orca 3D ile Yat Tasarımı, Bahar Yaz Dönemi 2017 "Rhino 3D ve Orca 3D ile Yat  Tasarımı" grup egitimlerimiz tekrar baslamıstır... Dersler 24 saat olup en fazla 10 kisi katılımına açıktır...  1 kişi olarak DVD, kitap ve kurs ü..

Devamını Oku

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2016 © rhinoakademi.com. Tüm haklarımız saklıdır.