Mimari Modelleme-Bütünleşik Program

Mimari Modelleme-Bütünleşik Program Rhinoceros 3D-Grasshopper 3D- Vray Rhino ile  Parametrik-Mimari Modelleme ve Sunum Ekim-Kasım 2016 kayıtlarımız başlamıştır...  Program 72 saatten oluşmakta olup üç aşamalıdır... Bunlar: Rhino 3D ile Mimari modelleme, 30 saat, 990 TL... Grasshopper 3d ile Parametrik..

Devamını Oku

Parametrik Takı Tasarımı ve Sunum-Bütünleşik Program

Parametrik Takı Tasarımı ve Sunum Bütünleşik Program Rhinoceros 3D - RhinoGold-Grasshopper 3D Ekim-Kasım 2016 kayıtlarımız başlamıştır... Program 72 saatten oluşmakta olup üç aşamalıdır. Bunlar Rhino 5 ile Takı Tasarımı ve Modelleme Eğitimi 24 saat, 810 TL... RhinoGold Takı Tasarımı ve Modelleme Eğitimi, ..

Devamını Oku

Rhino 5 ile Takı Tasarımı ve Modelleme Eğitimi

Rhino 5 ile Takı Tasarımı ve Modelleme Eğitimi Ekim-Kasım  2016 kayıtlarımız başlamıştır... Program 30 saatten oluşmaktadır. Ücret 810 TL dir... Katılımcılara aşağıda açıklamaları bulunan 400 TL değerinde 2 DVD video eğitim seti ve 2 ciltlik kitaptan oluşan eğitim malzemeleri ücretsiz olarak verilecektir...

Devamını Oku

RhinoGold Takı Tasarımı ve Modelleme Eğitimi

RhinoGold ile Takı Tasarımı ve Modelleme Eğitimi Ekim-Kasım  2016 kayıtlarımız başlamıştır... Program 24 saatten oluşmaktadır. Ücret 810 TL dir... Katılımcılara aşağıda açıklamaları bulunan 400 TL değerinde 2 DVD video eğitim seti ve 2 ciltlik kitaptan oluşan eğitim malzemeleri ücretsiz olarak verilecektir..

Devamını Oku

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2016 © rhinoakademi.com. Tüm haklarımız saklıdır.