Bizden Haberler / Haberler

Prekast ve Aluminyum Cephe Mimarisi Eğitimleri

Prekast ve Aluminyum Cephe Mimarisi Eğitimleri Ağustos-Eylül-2020 Eğitimlerin ana konusu profil, panel çizimleri, prekastta kalıp çizimleri. Kalıp iskelesi çizimleri vb. üretime yönelik esaslar ve bunları oluşturan detaylı modelleme teknikleridir. Gölcük yerinde eğitimlerinin ağustos ve eylül dönemi kayıtları tamamlanmış olup, eğitim başlam..

Devamını Oku

2020-Temmuz Eğitimleri Galeri

2020-Temmuz Eğitimleri Galeri 5-8-2020 de başlayacak olan yeni dönem eğitim kayıtları başlamıştır. Detaylı bilgi için:  cemdonmez_id@yahoo.com 0 535 407 32 51 Ayakkabı Eğitimi Mimari Eğitim Render ve Sunum Eğitimi Takı Eğitimi Yat ve Gemi Eğitimi

Devamını Oku

Parametrik Cephe Eğitimi

Parametrik Cephe Eğitimi kayıtları başlamıştır... Derslerle ilgili detaylar için: cemdonmez_id@yahoo.com 0 535 407 32 51

Devamını Oku

http://www.rhinoakademi.com/rhinoceros-5-ile-modelleme-genisletilmis-3-baski/icerik/152

Mobilya Tasarımı Eğitimi Yaz Dönemi

MobilyaTasarımı Eğitimi Yaz Dönemi Yeni Dönem eğitim kayıtları başlamıştır. Eğitimler "online" olarak "birebir" sürmekte olup, yine özel olarak yani birebir "ofis ortamı"nda sürmektedir. Dersler Kadıköy de yapılmaktadır. Eğitimler e katılanlara aşağıdaki yayınlar ücretsiz verilecektir.  http://www.rhinoakade..

Devamını Oku

Ayakkabı Tasarımı Eğitimi Yaz Dönemi

Ayakkabı Tasarımı Eğitimi Yaz Dönemi Yeni Dönem eğitim kayıtları başlamıştır. Eğitimler "online" olarak "birebir" sürmekte olup, yine özel olarak yani birebir "ofis ortamı"nda sürmektedir. Dersler Kadıköy de yapılmaktadır. Eğitimler e katılanlara aşağıdaki yayınlar ücretsiz verilecektir.  http://www.rhinoa..

Devamını Oku

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2016 © rhinoakademi.com. Tüm haklarımız saklıdır.