Bizden Haberler / Haberler

Ürün Tasarımı ve Modelleme Ekim 2018-Hafta İçi Grubu

Ürün Tasarımı ve Modelleme Ekim 2018-Hafta İçi Grubu kayıtları başlamıştır. Eğitime katılanlara Rhinoceros 5 ile Modelleme kitabı ve DVD eğitim seti ücretsiz verilmektedir. Eğitim ücreti 1400 TL olup, kredi kartı ve taksitlendirme mümkündür. Eğitimler Kadıköy de ve haftasonu yapılcaktır. Detaylı bilgiler için: cemdonmez_id@yahoo.com&nb..

Devamını Oku

Takı Tasarımı ve Modelleme, 2018-Ekim ve Kasım Dönemi

Takı Tasarımı ve Modelleme, 2018-Ekim ve Kasım Dönemi kayıtları başlamıştır.  Eğitime katılanlara Rhinoceros 5 ile Modelleme kitabı ve DVD eğitim seti ücretsiz verilmektedir. Eğitim ücreti 1400 TL olup, kredi kartı ve taksitlendirme mümkündür. Eğitimler Kadıköy de ve haftasonu yapılcaktır. Detaylı bilgiler için: cemdonmez_id@yahoo..

Devamını Oku

Yat ve Gemi Tasarımı, 2018, Kasım

2009 da Türkiye de ilk defa başlattığımız, Yat ve Gemi Tasarımı eğitiminin 56. dönem Kasım kayıtları başlamıştır. Eğitime katılanlara Yatve Gemi Tasrımı Modelleme Kitabı ve DVD eğitim seti ücretsiz verilmektedir. Eğitim ücreti 1400 TL olup, kredi kartı ve taksitlendirme mümkündür. Eğitimler Kadıköy de ve haftasonu yapılcaktır. Detaylı bilgi..

Devamını Oku

Grasshopper 3D ile Parametrik Modelleme-Ekim 2018

Grasshopper 3D ile Parametrik Modelleme eğitiminin ekim dönemi kayıtları başlamıştır... Eğitim içerik, vb. detaylar için aşağıdaki linklere bakılabilir: http://www.rhinoakademi.com/parametrik-modelleme-kursu http://www.rhinoakademi.com/mimari-butunlesik-program-mbp-8-donem-eylul-ekim/icerik/213 Geçmiş Dönem çalışmalarını görmek için: ..

Devamını Oku

Mimari Bütünleşik Program-MBP-8. Dönem-Eylül-Ekim

Mimari Bütünleşik Program- MBP eğitimleri eylül-ekim - 8. Dönem kayıtları başlamıştır... Geçmiş Dönem çalışmalarını görmek için: https://www.facebook.com/rhino.akademi/photos_albums  Program dan ders kesitlerini görmek için: https://www.youtube.com/watch?v=bbOOGX63NLQ&list=PLTnnX63Zr..

Devamını Oku

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2016 © rhinoakademi.com. Tüm haklarımız saklıdır.