RhinoGold ile Takı Tasarımı Eğitimi Başlıyor

RhinoGold ile Takı Tasarımı Eğitimi, Rhino Akademi’de  6 Ekim’de başlıyor. Yapılacak eğitimlerle ilgili detaylı bilgi almak için 0 535 407 32 51   numaralı telefon ile iletişime geçebilirsiniz. Not: Kontenjanda sadece 5 kişilik yer kalmıştır.

Devamını Oku

Ürün Tasarımı ve Görselleştirme Eğitimi Akşam Grubu Kayıtları Devam Ediyor…

29 Eylül tarihinde başlayacak olan Ürün Tasarımı ve Görselleştirme Eğitimi 9.30 / 15.30 – Sabah grubu için kayıtlar dolmuştur. Bundan sonraki kayıtlar 16.00 / 22.00 – Akşam grubu için alınacaktır. Duyurulur…

Devamını Oku

Ürün Tasarımı ve Görselleştirme Kursu Ekim Ayı Kayıtları Başladı

Rhinoceros ve T-spline’ın birlikte ele alınacağı tek kurs “Rhinoceros 3D ile Ürün Tasarımı ve Görselleştirme Kursu Ekim Dönemi başlıyor. Yapılacak eğitimlerle ilgili detaylı bilgi almak için  0 535 407 32 51  numaralı telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku

Rhino 3D ile Yat ve Gemi Tasarımı Kursu 20. Dönem Kayıtları Başladı

Rhino 3D ile Yat-Gemi Tasarımı kursu 20. donem kayıtları başlamıştır. Dönem 29 Eylül’de baslayacak, 21 Ekim’de sona erecektir. Ödemelerde kredi kartı geçerlidir. Kayıtlar icin 0 535 407 32 51 den iletisime geçebilirsiniz Not: ‎20. döneme özel kampanya kapsamında Rhino Akademi’den iki kitap hediye Rhin..

Devamını Oku

“Geleceğin Gemi ve Yüzer Yapıları” yarışması sonuçlandı

“Geleceğin Gemi ve Yüzer Yapıları” yarışmasında Yat ve Gemi Kursu öğrencimiz Emre Kızılgül(YTÜ), arkadaşları ile beraber tasarladığı “Timsah” adlı insansız istihbarat/genel maksatlı tasarımlarıyla ikincilik ve Arda Aksungur(İTÜ) “Yüzer Ev” adlı tasarımlarıyla üçüncülük ödülü almışlardır. Başarılarının..

Devamını Oku

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2016 © rhinoakademi.com. Tüm haklarımız saklıdır.