2021-Nisan-Mayıs öğrenci çalışmalarından örnekler

Yat ve Gemi Tasarımı Eğitimi Berkcihan Mumcuoğlu

Devamını Oku

Mart-Nisan 2021 Eğitimleri Ders Kesitleri

Pandemi dolayısı ile işleyişi değişen eğitim lerimiz ofis ortamında birebir ya da online olarak özel de sürmektedir. Mimari Modelleme, Takı Tasarımı, Yat ve gemi Tasarımı, Parametrik Pervane Modelleme, Parametrik Mimari vb. başlıklarında yapılan yakın dönem eğitimlerinin kesitleri aşağıdaki linkte bulunmaktadır: https://www.facebook.com/me..

Devamını Oku

Yat ve Gemi Tasarımı-Şubat 2021 Dönemi

2021 Ocak Şubat dönemi, deniz araçları ve elemanları konusundaki Rhino 3D ve Grasshopper 3D programları aracılığıyla eğitim ve çalışmalarımız la ilgili bilgiler aşağıda bulunmaktadır. Bu dönemde eğitim ve üretim alanında birçok yeni çalışmamız olmuştur. Öncelikle eğitim alanında 2021 yılı başlarında talep üzerine başlattığımız "Param..

Devamını Oku

2020 Aralık Eğitim

2020 Aralık Eğitimleri başlamıştır. Eğitimler online olarak ve ofis ortamında birebir sürmektedir. Pandemi nedeni ile grup eğitimlerimiz şu anda yoktur.  Detaylı bilgiler için: cemdonmez_id@yahoo.com 0 535 407 32 51 Son dönem 2020-Ekim-Kasım eğitimlerinden kesitler için: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=rhino.akademi&..

Devamını Oku

Ekim- 2020 Eğitim Kesitleri

2020 Ekim dönemi, Yat ve Gemi Tasarımı, Mimari Modelleme, Parametrik Modellleme eğitimlerinden kesitler aşağıdadır. Online ve ofis ortamında-Kadıköy- birebir olarak eğitimlerimiz sürmektedir. www.rhinoakademi.com Yeni ve süren eğitimlerimiz ile ilgili bilgi için: cemdonmez_id@yahoo.com 0 535 407 32 51 MİMARİ VE PARAMETRİK MOD..

Devamını Oku

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2016 © rhinoakademi.com. Tüm haklarımız saklıdır.