Bizden Haberler / Haberler

Rhino 5 ve Grasshopper 3D ile İç Mekan Tasarımı

Rhino 5 ve Grasshopper 3D ile İç Mekan Tasarımı Genel modellemelerin Rhino 5 ile, Grasshopper 3D ile parametrik yaklaşımın iç mekanda  formlara nasıl uygulandığı ve Vray ile bunların görselleştirmelerinin yapıldığını anlatan bir içeriğe sahiptir. Bütün bunlar tek tek programlarda anlatıldığı gibi hepsinin bir arada kullanıldı..

Devamını Oku

İç Mekan ve Heykel Tasarımı Video Eğitim Seti

Rhino 5, T Spline ve Grasshopper 3D ile İç Mekan ve Heykel Tasarımı Genel modellemelerin Rhino 5 ile, Grasshopper 3D ile parametrik yaklaşımın iç mekanda heykel ve heykelsi formlara nasıl uygulandığı ve Vray ile bunların görselleştirmelerinin yapıldığını anlatan bir içeriğe sahiptir. Bütün bunlar tek tek programlarda anlatıldığı g..

Devamını Oku

İç Mekan ve Mobilya Tasarımı Video Eğitim Seti

İç Mekan ve Mobilya Tasarımı Video Eğitim Seti Rhino 5, T Spline ve Grasshopper 3D ile İç Mekan ve Mobilya Tasarımı Genel modellemelerin Rhino 5 ile, daha organik formların T Spline ile nasıl yapıldığı,  Grasshopper 3D ile parametrik yaklaşımın iç mekana uygulandığı ve Vray ile bunların görselleştirmelerinin yapıldığı  bir..

Devamını Oku

Integral Architecture Program Course -IAPC- with accommodation in Istanbul, Turkey

"Rises the day a revolt" Our Integral Architecture Program-IAP courses have started in the end of 2015.  Prior to that, the training given in separate titles as  -Architectural Modeling with Rhino3D, (15 hours) -Parametric Modeling with Grasshopper (15 hours)        &..

Devamını Oku

Integral Architecture Program-IAP-Video Set

Integral Architecture Program-IAP-Video Set "Rises the day arevolt" Rhinoceros, also known Rhino 3D, is a 3D Surface modelling application and NURBS modelling. NURBS surfaces represent 3D free-form objects required a set of curve frameworks. Grasshopper 3D is  a graphical algorithm editor tightly integ..

Devamını Oku

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2016 © rhinoakademi.com. Tüm haklarımız saklıdır.