Bizden Haberler / Haberler

Mimari Bütünleşik Program

Program 72 saatten oluşmakta olup üç aşamalıdır. Bunlar: Rhino 3D ile Mimari modelleme, 30 saat, 1400 TL... Grasshopper 3d ile Parametrik Modelleme, 30 saat, 1400 TL ve Rhino 3D ve VRay ile Görselleştirme ve Sunum, 12 saat, 800 TL... aşamalarıdır. Bunlara ayrı ayrı ..

Devamını Oku

Rhino 5 ve Grasshopper 3D ile İç Mekan Tasarımı

Rhino 5 ve Grasshopper 3D ile İç Mekan Tasarımı Genel modellemelerin Rhino 5 ile, Grasshopper 3D ile parametrik yaklaşımın iç mekanda  formlara nasıl uygulandığı ve Vray ile bunların görselleştirmelerinin yapıldığını anlatan bir içeriğe sahiptir. Bütün bunlar tek tek programlarda anlatıldığı gibi hepsinin bir arada kullanıldı..

Devamını Oku

İç Mekan ve Heykel Tasarımı Video Eğitim Seti

Rhino 5, T Spline ve Grasshopper 3D ile İç Mekan ve Heykel Tasarımı Genel modellemelerin Rhino 5 ile, Grasshopper 3D ile parametrik yaklaşımın iç mekanda heykel ve heykelsi formlara nasıl uygulandığı ve Vray ile bunların görselleştirmelerinin yapıldığını anlatan bir içeriğe sahiptir. Bütün bunlar tek tek programlarda anlatıldığı g..

Devamını Oku

İç Mekan ve Mobilya Tasarımı Video Eğitim Seti

İç Mekan ve Mobilya Tasarımı Video Eğitim Seti Rhino 5, T Spline ve Grasshopper 3D ile İç Mekan ve Mobilya Tasarımı Genel modellemelerin Rhino 5 ile, daha organik formların T Spline ile nasıl yapıldığı,  Grasshopper 3D ile parametrik yaklaşımın iç mekana uygulandığı ve Vray ile bunların görselleştirmelerinin yapıldığı  bir..

Devamını Oku

Integral Architecture Program Course -IAPC- with accommodation in Istanbul, Turkey

"Rises the day a revolt" Our Integral Architecture Program-IAP courses have started in the end of 2015.  Prior to that, the training given in separate titles as  -Architectural Modeling with Rhino3D, (15 hours) -Parametric Modeling with Grasshopper (15 hours)        &..

Devamını Oku

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2016 © rhinoakademi.com. Tüm haklarımız saklıdır.