Bizden Haberler / Haberler

Parametrik Kurs Subat,17

       "Grasshopper 3D ile Parametrik Modelleme",  30 saatlik egitimimiz 4 - 5 - 11- 12-  Subat 2017 tarihlerinde gerçeklesecektir.   Egitimle il..

Devamını Oku

Parametrik Cephe Kurs Subat, Mart 17

25 Subat 2017 de baslaması planlanan "Parametrik Cephe Egitimleri" icin kayıtlarımız baslamıstır.   Konunun temel yaklasımı olan "Bütünlesik Mimari" icin: TIKLAYINIZ     Bu yaklasımın "cephe sektörü"ne uygulanması olan bu egitimimizde, bir yapı olarak  "cephe"nin..

Devamını Oku

Rhino 5 ve T Spline ile Organik Modelleme Video Eğitim Seti

"Rhino 5 ve T Spline ile Organik Modelleme"  video eğitim seti, Rhinoceros 5 ve T Spline eklentisi ile, organik modelleme tekniklerini içermektedir. "Rhinoceros 5 ile Modelleme" adlı kitabımızın “tamamlayıcısı” olarak düşünülmüştür. Eğitim, programı hiç bilmeyenlerden uz..

Devamını Oku

Yat ve Gemi Tasarımı Özel Eğitim

“Rhino 3D ve Orca 3D ile Yat ve Gemi Tasarımı"  özel eğitimlerimiz başlamıştır... Dersler 24 saatli olup en fazla 5 kişi katılımına açıktır... https://independent.academia.edu/CemD%C3%B6nmez Eğitime katılanlara 780 TL değerindeki aşağıdaki dökümanlar ücretsiz verilecektir: http://www.rhinoakademi.com/rhin..

Devamını Oku

Mimari Modelleme-Bütünleşik Program Ocak-Şubat 2016-İndirimli

Mimari Modelleme-Bütünleşik Program Rhinoceros 3D-Grasshopper 3D- Vray Rhino ile  Parametrik-Mimari Modelleme ve Sunum Ocak-Şubat 2016 (Aralık ayına kadar olan kayıtlar indirimlidir...)           Ocak-Şubat 2016 kayıtlarımız başlamıştır... Program 72 saatten oluşmakta olup ..

Devamını Oku

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2016 © rhinoakademi.com. Tüm haklarımız saklıdır.